Jsou tu letní prázdniny. Určitě chystáte plno výletů s vašemi ratolestmi. Navštivte také Muzeum hraček Stuchlíkovi sídlící v Novém Bydžově.

Pro všechny dětské návštěvníky máme připraveny soutěžní úkoly o sladké odměny. Jako bonus  od 1. 7. do 30. 9. 2023 v muzeu hraček probíhá fotosoutěž s Gustíkem. Jde o soutěž, kdy účastník navštíví  minimálně 3 z nabízených míst na Hradecku a v Hradci, vyfotí se a své fotografie pošle emailem do turistického informačního centra v Hradci Králové. Každý 10. účastník soutěže vyhrává.

Držitelé senior pasu mohou uplatnit 10 % slevu na vstupném.

Máme pro vás přichystáno plno nových exponátů, které si nenechte ujít.

Otevírací doba:

červenec až září od úterý do soboty od 10 hodin do 16 hodin