Nevíte jak dětem zpříjemnit konec školního roku? Dovolte nám Vám nabídnout výlet do světa hraček a všeho co k dětství patří.

V dnešní době sbírka muzea sčítá tisíce hraček a je již takového rozsahu, že patří mezi největší stálou expozici historických a retro hraček v republice.

Naleznete zde unikátní sbírku zahrnující exponáty předválečné doby až po 80. léta minulého století včetně velkého starožitného funkčního kolejiště s mašinkou a vagónky z roku 1913.

Otevírací doba 2024:

Červen vždy od úterý do soboty od 10 hod do 16 hodin

Vstupné: 50 Kč za dítě + doprovod 90 Kč.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte si domluvit komentovanou prohlídku. Termín prohlídky lze kdykoli domluvit na tel. čísle 608 985 477 – Michaela Bousová DiS. - marketing muzea