Letní měsíce jsou tu, a tak možná přemýšlíte, kam se se svou rodinou či přáteli vypravit.

Patříte mezi milovníky krásných hraček? Sbíráte je nebo se pohledem na ně jenom rádi kocháte? Pokud ano, pak se určitě vydejte do Muzea hraček Stuchlíkovi v Novém Bydžově. Čeká vás nezapomenutelný zážitek, který potěší všechny věkové kategorie.

Pro všechny dětské návštěvníky jsou připraveny soutěžní úkoly o sladké odměny!!

Máte-li chuť navštívit místo, kde si zavzpomínáte, zasoutěžíte a zároveň se dozvíte něco nového, tak právě pro vás je tento výlet ten pravý.

Červenec a srpen je otevřeno každý týden od úterý do soboty od 10 hodin do 16 hodin.

O státních svátcích 5. 7. a 6. 7. 2024 je muzeum otevřeno od 10 hodin do 16 hodin.

Těšíme se na vás.

ANCHOR_TOP_TITLE